top of page

Вироблено з борошна: борошняні кондитерські вироби. До Дня кондитера 3 травня.

3 трав. 2022 р.

Борошно це стратегічна сировина, з якої виготовляють і харчовий продукт першої необхідності – хліб, і святкову випічку. Асортимент і якість борошняних виробів значною мірою залежить від використаної сировини. На властивість тіста і якість виробів найбільш суттєво впливає саме борошно.

3-го травня з професійним святом вітають чарівників-кондитерів, які з яєць, цукру, масла і борошна створюють смакові шедеври. Кондитерські вироби з борошна є улюбленими ласощами населення. Вони мають привабливий зовнішній вигляд і приємний смак. Кондитеру необхідна особлива смакова пам’ять, чудовий нюх і витончена творча уява. Кондитерське мистецтво можна порівняти із світом « високої моди» - тут є свої зірки і тренди, що змінюються від сезону до сезону, є і своя незмінна класика. В ХХІ столітті кондитери навчились перетворювати свої вироби в чудові витвори мистецтва.

В Україні кондитерська галузь завжди була однією з найбільш розвинутих в харчовій промисловості. Українська випічка неодноразово одержувала високі нагороди на міжнародних конкурсах і відзначалася світовою пресою. Унікальний кондитерський бізнес створила одна з найкращих кондитерок в світі – харків’янка Динара Касько. Дизайн і рецептури Динари відомі в усьому світі. За освітою Динара Касько архітектор, але працює не з дизайном будинків, а з солодощами. Кожен її торт має не менш як 30 інгредієнтів. Вона створила дивовижні силіконові форми (молди) для тістечок на 3D принтері.

Вибір борошняних солодощів в Україні настільки великий, що можна щоденно відкривати для себе нові смаки. Ця продукція ідеально підходить і для сімейного чаювання, і для урочистих подій.

Бібліотека вітає кондитерів з святом! Ми цінуємо вашу важливу працю! Бажаємо вам і вашим рідним здоров’я, успіхів, а головне, натхненної праці в мирних умовах! Кондитерська справа – точна наука, адже головним правилом цього мистецтва є дотримання пропорцій. У кондитерській справі потрібно уважно слідкувати за температурами приготування та в точності дотримуватись рецептур.

Рубрика «ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФОНДУ» пропонує дві книги з нових надходжень до бібліотеки, які знайомлять з технологіями та рецептурами на борошняні кондитерські вироби. Цікаві матеріали розміщені в інших рубриках.

bottom of page