Єдине здоров’я - 2022: матеріали Міжнародної наукової конференції, 22-24 верес. 2022 р.- К.: ЦП «Компринт», 2022. – 413 с.:іл.
У збірнику матеріалів Міжнародної конференції подані статті за результатами наукових досліджень з питань біології та патології тварин, гігієни та якості, безпеки продукції тваринництва, одержані науковцями факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України, наукових і навчальних установ України та зарубіжжя.
Програма конференції включала роботу шести секцій.
На першій секції розглядалися питання діагностики хвороб і терапії тварин в сучасній освіті, науці, практиці, зокрема: «Поширеність збудників маститу корів у господарствах України, «Оцінка рівня цинку у організмі кролів та його зв’язок з повноцінністю репродуктивної функції», «Перинатальний період великої рогатої худоби: особливості та вплив стресу», «Діагностика та поширення гепатодистрофії», «Профілактика пупкових гриж у свиней в умовах сучасного комплексу».
Друга секція присвячена сучасному стану та перспективі розвитку ветеринарної фармакології та токсикології. Серед розглянутих питань актуальні: «Вплив допоміжних речовин на терапевтичну ефективність ліків», «Перспективи застосування аюрведичних фітокомплексів у птахівництві», «Розробка специфікації та технологічної інструкції на розчин для ін’єкцій на основі вітамінів групи B».
На третій секції «Біоморфологія хребетних та патоморфологія хвороб тварин» заслухані доповіді: «Морфологічні зміни селезінки курей за вакцинації», «Надниркова залоза індокачки: особливості макро-і мікроскопічної будови».
Актуальні та цікаві питання обговорювалися під час роботи четвертої секції: «Гігієна- основа ветеринарної профілактики та безпечності продукції»: «Гігієнічна оцінка свинини в умовах державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку», «Належне поводження у передзабійний період як чинник виробництва якісного м’яса птиці», «Моніторинг генетично модифікованих організмів в зернових та кормах», «Аналіз стандартів з якості та безпеки харчових продуктів», «Сучасні методи виявлення фальсифікації харчової ікри». «Мікробіологічний експрес-метод визначення токсичності м’яса устриць».
Питання захисту епізоотичного благополуччя розглядалися на п’ятій секції: «Епізоотична ситуація в Україні в умовах військового стану», «Сучасне тваринництво України в контексті вимог до біобезпеки», «Забезпечення епізоотичного благополуччя бджільництва України» та інші важливі доповіді.
В роботі шостої секції представлені результати наукового вивчення та досліджень молодих вчених – студентів: «Історія сільськогосподарських навчальних закладів України у XIX – на початку XX ст.», «Використання ретиноїдів у ветеринарній медицині», «Використання антибіотиків при виробництві органічних молочних продуктів», «Роль ксенобіотиків у харчових продуктах» та інші .