top of page

"Київ вночі": відкрилася виставка про нічну красу столиці

В Музеї історії Києва відкрили виставку робіт українських митців XIX-XXI століть, які надихалися нічною красою столиці. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Київ вночі": відкрилася виставка про нічну красу столиці

Експозицію презентували до Дня Києва, який цього року відзначають 26 травня. Тут представлені роботи відомих українських художників минулого та сучасності: Миколи Мурашка, Олександра Животкова, Мойсея Вайнштейна, Олени Придувалової, Ганни Криволап, Анатолія Марчука, Антона Логова, Самуїла Каплана тощо.


У КМДА кажуть, що через війну та комендантську годину кияни позбавлені радості насолоджуватись атмосферою нічного міста. Проєкт "Київ вночі" дозволить їм упиватися мальовничими краєвидами столиці від митців минулого сторіччя та побачити очима сучасних художників, як місто змінилося за останні роки.


Цією виставкою ми прагнемо дати кожному нашому відвідувачу змогу хоч на деякий час повернутись у Київ, де нічне життя вирувало, а не завмирало, — каже гендиректорка Музею історії Києва Діана Попова.


Виставка працюватиме до 30 червня за таким розкладом: з середи по неділю — з 12:00 до 19:00, понеділок та вівторок — вихідні.

bottom of page