top of page

Бельгійці створили «спортивне» пиво — з вітамінами та протеїном

17 груд. 2023 р.

Бельгійська пивоварна компанія Thrive запускає здорове пиво Thrive Play, яке містить десять вітамінів. Кожна банка включає 50% рекомендованої добової норми вітаміну D3 і всі необхідні вітаміни групи В.

З новим пивом компанія прагне розширити свою цільову аудиторію. 

До цього Thrive уже запустила безалкогольне спортивне пиво для спортсменів з 10 г протеїну на порцію.  

Вітаміни в новому безалкогольному пиві сприяють нормальному функціонуванню м’язів, енергетичному обміну та стійкій імунній системі, знижують втому. 

НОВЕ ПИВО МІСТИТЬ ВДВІЧІ МЕНШЕ КАЛОРІЙ, НІЖ ЗВИЧАЙНЕ 

Засновник Thrive Лоренс Д’Хор пояснює, що компанія прагне еволюціонувати від бренду спортивного пива до бренду здорового пива — функціонального безалкогольного напою. 

«Наш поточний продукт Thrive Peak — це безалкогольне пиво, збагачене протеїном. Ми запустили це пиво у 2021 році. Зараз воно широко поширюється по всій Бельгії, і ми починаємо виходити на міжнародний рівень», – говорить він. 

Thrive Peak призначений для людей, які займаються спортом, а Thrive Play — для всіх інших моментів, коли ви не займаєтеся інтенсивними вправами. 

Обидві розробки – безалкогольні. «Ми ніколи не будемо робити пиво з алкоголем, тому що для нас це не має сенсу», – каже Д’Хор.

Він додає, що Thrive Play містить вітаміни у «значній кількості». Інноваційне пиво позбавить від необхідності, наприклад, додатково споживання вітаміну D, який організм не може отримати звичайним шляхом – із їжі, а лише під впливом сонця, якого не завжди достатньо.

https://newfood.media/2023/12/12/belhiytsi


bottom of page