top of page

Британці розробили воду, яка укріплює кістки та робить шкіру пружною

12 трав. 2024 р.

Британський виробник функціональної води Vievé випустив колагенову воду з ананасом і кокосом.

НАПІЙ БЕЗ ЦУКРУ ТА МІСТИТЬ 20 Г БІЛКА КОЛАГЕНУ В КОЖНІЙ ПЛЯШЦІ


Вода має втамовувати від спраги в теплу пору року та приносити додаткову користь організму. 

«Новий смак Pineapple & Coconut відповідає попиту на функціональність, смак і користь для здоров’я», — говорять у компанії.

Бренд Vievé, який був запущений у 2018 році, зараз виготовляє широкий асортимент протеїнових напоїв і порошків. 

У компанії діляться, що категорія функціональних напоїв – досить перспективна для розвитку. До 2027 року вона має зрости до $209 млрд, а річні темпи приросту оцінюються на рівні 7,2%.

Попри вміст колагену, функціональний напій не містить жиру чи молочних продуктів. Енергетична поживність – 90 калорій на пляшку.

Присутність колагену в компанії пояснюють тим, що незамінний інгредієнт, який робить тканини людини міцними та пружними. Колаген є структурним компонентом шкіри, кісток, сухожиль і зв’язок. Окрім того, зустрічається у хрящовій тканині ребер, носа, гортані, трахеї, а також на багатьох суглобових поверхнях. І нарешті, колаген виступає як структурний компонент великих кровоносних судин, м’язів і не тільки. 

Розробка поповнить уже існуючу протеїнову лінійку з природними смаками полуниці та ревеню, кавуна, персика та малини, апельсина та манго та цитрусових та яблук. 

Нову білкову воду Vievé можна буде придбати на Amazon або на інших вебресурс з липня за ціною приблизно 2,5 євро за півлітрову пляшку.  

https://newfood.media/2023/07/06/brytantsi-rozrobyly-vodu-iaka-ukripliuie-kistky-ta-robyt-shkiru-pruzhnoiu/


bottom of page