top of page

Вісім кавових гігантів збільшили закупівлі екологічної кави на 55%

21 вер. 2022 р.

Вісім ключових обсмажувачів і роздрібних торговців кавової індустрії збільшили закупівлі екологічно чистої кави, свідчать дані нового звіту Глобальної платформа кави (GCP) пише newfood.

В переліку тих, хто шукає альтернативу – JDE Peet’s, Melitta Group, Keurig Dr. Pepper, Nestlé, Strauss Coffee, SUPRACAFÉ, Tesco та Westrock Coffee. Саме ці компанії GCP називає лідерами, які задають тренд у споживанні екологічно чистої кави та «сприяють збільшенню виробництва».


Загальна кількість зеленої кави, закупленої компаніями за минулий рік, склала 2,2 млн тонн. Згідно зі статистичними даними GCP, 99% зеленої кави (або 126 тис. т), придбаної американською компанією з виробництва напоїв Keurig Dr. Pepper, відповідали критеріям сталості.


Для швейцарської Nestlé цей показник складає 82% при справді гіганських обсягах закупівлі – майже 1 млн т зеленої кави за рік. Британський супермаркет Tesco справився з задачею на 100%. Хоча обсяги закупівлі у даному випадку незначні – близько 7 тис. т.


До слова, глобальну кавову платформу було створено в березні 2016 року, щоб колективно працювати над більш стійкою індустрією кави. Кроки до цього роблять всі ключові гравці. Проте у найближчі ринок чекають ще глибші трансформаційні зміни, вважає Аннет Пенсел, виконавчий директор GCP. І це дійсно так. Лише за останній рік у сегменті з’явилося безліч стійких інноваційних альтернатив, зокрема кава з молекул, протеїнова каву, кава з насіння фініків і навіть каву з вівса.

bottom of page