top of page

До Івано-Франківська релокувалася кав’ярня з кавуновою кавою

2 жовт. 2022 р.

Херсонська кав’ярня Рrostir.Coffee релокувалася до Івано-Франківська. Жителі міста відтепер можуть смакувати кавуновою кавою пише agroportal.ua

Про це медіа ШоТам розповів співзасновник кав’ярні Костянтин Дудченко. Костянтин Дудченко, співзасновник кав’ярні Рrostir.Coffee:

У Херсоні немає якогось свого продукту, який би асоціювався із самим містом. Усі завжди асоціюють нас із кавунами. Звісно, вони в нас є, але не в самому місті, а в області. Оскільки в місті дуже багато кави та кав’ярень, я вирішив створити каву, яка буде привертати увагу. Тоді й виникла ідея кави в кавунах. До того ж кавунові зерна дуже схожі на кавові.

Рrostir.Coffee запустили цей проєкт у серпні 2021 року. Херсонці його оцінили, а зараз власники кав’ярні продовжують розвиватися в Івано-Франківську, адже через війну вони були вимушені релокувати бізнес.

Якщо в Херсоні наш продукт мав познайомити людей з містом і відволікти від стереотипів, то тут ця кава виконує місію маячка, який не дає людям забути про Херсон. Нагадує, що це українське місто, яке опинилося під окупацією і про яке не можна мовчати, — зазначає підприємець. 

bottom of page