top of page

Компанія австралійського серфера робить з цукрової тростини та коноплі взуття

3 бер. 2024 р.

Компанія з виготовлення повсякденного взуття UGG представила нову вегетаріанську вуглецево-нейтральну лінійку взуття Plant Power Collection.

Взуття створене з відновлювального цукрової тростини, каучуку Hevea, натуральної коноплі та TENCEL Lyocell. Всі ці матеріали мають низький вуглецевий слід.

«Потім ми компенсуємо невелику залишкову кількість викидів вуглецю, щоб вийти на нейтральний рівень, при тому не поступаючись стилю», — пишуть на сайті компанії.

Пухнасті сандалі мають підошву SugarSole, виготовлену з цукрової тростини. Вона швидко росте та живиться дощовою водою.

Пух створюють з використанням TENCEL Lyocell, отриманої з деревної маси, яка потім перетворюється на регенеровані целюлозні волокна. Дерева вирощуються на фермах, що сертифіковані Радою з управління лісами (FSC) та Програмою підтримки сертифікації лісів (PEFC).

Колекція також пропонує унісекс Neumel Natural, облицьований деревною масою та з підошвами з LACTAE HEVEA. Вони представлені невеликою партією.

Підошва, виконана вручну, виготовляється з латексу, зібраного з каучукового дерева Hevea, що не потребує вирубки лісів. Верх створений з суміші 45% коноплі та 55% бавовни.


ЛІНІЙКА ВЖЕ ДОСТУПНА НА САЙТІ ЗА ЦІНОЮ ВІД $110 ЗА ПАРУ


Стійке взуття набирає обертів та бренди оголошують про нові продукти та лінійки. Взуттєва компанія Ccilu представила чоботи з відпрацьованої кавовою гущі, а французький бренд МоЕа створив кросівки з кукурудзи, винограду та кактусів.

Компанію у 1978 році заснував Брайан Сміт — австралійський серфер, який переїхав до Каліфорнії.

https://newfood.media/2021/08/13/kompaniia-avstraliyskoho-serfera-robyt-z-tsukrovoi-trostyny-ta-konopli-vzuttia/


bottom of page