top of page

Морозиво з повітря надійшло у продаж

23 черв. 2023 р.

Новий десерт, розроблений фінською харчовою технологічною компанією Solar Foods, виготовляється з інгредієнтів, отриманих з повітря.

Основа морозива – Solein. Це революційний мікробний протеїн, який отримав схвалення регулюючих органів Сінгапуру для комерційного використання у вересні минулого року.

Десерт почали продавати 15 червня. Це знаменує собою перший раз, коли їжа, виготовлена без фотосинтезу та сільського господарства, стала доступною для широкої громадськості.

Білок Solein виробляється за допомогою біопроцесу, який живить мікроби вуглекислим газом, воднем і киснем разом з невеликою кількістю поживних речовин.

Біопроцес нагадує виноробство, коли гази замінюють цукор як джерело вуглецю та енергії. Результатом є харчова сировина, яка містить 65-70% білка, 5-8% жиру, 10-15% харчових волокон і 3-5% мінеральних речовин з поживним складом, подібним до сої або водоростей.

«Ви б ніколи не здогадалися, що це морозиво інакше, просто спробувавши його. Воно виглядає, відчувається та смакує так само, як і будь-яке інше італійське джелатто – і саме в цьому його ідея. Solein — це «Intel» харчової промисловості», — сказав головний виконавчий директор Solar Foods Шилей Чжан.

Раніше Solar Foods отримала 10 млн євро інвестицій на виробництво інноваційного білку.

http://milkua.info/uk/post/morozivo-z-povitra-nadijslo-u-prodaz

 

 

bottom of page