top of page

Міжнародна компанія виготовлятиме в Україні унікальне вино з власним генетичним кодом

7 лип. 2024 р.

В Одеській області запрацює крафтова виноробня. Інвестиції в неї вклала аргентинська компанія Vinos de La Luz, яка окрім Аргентини має свої виноробні також в Іспанії та Італії.

Виготовляти крафтове вино в Одеській області буде українська Big Wines, що входить до глобальної групи Vinos de La Luz.

Філософія компанії зводиться до того, що кожна пляшка вина є унікальною, в ній закладений генетичний код тієї місцевості, звідки походить виноград, “адже гроно винограду за кілька місяців проживає справжнє життя від народження і до перетворення його в прекрасний напій”.

Big Wines орендувала у Бородінській громаді Болградського району 84 га вже наявного виноградника, якому 17 років, та придбала 20 га для закладення нового. 

Натомість інвестори отримали пільги від місцевої влади, зокрема, звільнення від сплати земельного податку та орендної плати на період реконструкції або будівництва. За словами голови місцевої громади Івана Кюссе, це створить там сприятливі умови для розвитку підприємництва.

На виноградниках компанії зараз працює близько 20 осіб.

Наталія Бурлаченко, СЕО та власниця Big Wines, говорить, що Vinos de La Luz – це група виноробень, яка має спільний протокол якості та стратегію розвитку. За цими ж стандартами працюватимуть і на Одещині. Також компанія імпортує вино в Україну з інших держав.

“Виноградник ми взяли вже засадженим. Але він не тієї якості, яка потрібна нашій виноробні. Тому зараз вклали туди інвестиції, щоб на осінь побачити перші результати й зрозуміти, яку якість сировини він може дати», – каже власниця Big Wines.

Додає, що крафтове вино, вироблене з вирощеного у громаді винограду, продаватимуть в Україні й за кордоном.

https://newfood.media/2024/05/13/mizhnarodna-kompaniia-vyhotovliatyme-v-ukraini-unikalne-vyno-z-vlasnym-henetychnym-kodom/


bottom of page