top of page

Мільйони людей неправильно їдять шоколад

16 лип. 2023 р.

Дослідження провели у Великій Британії, і в експертів немає сумніву, що люди абсолютно не вміють насолоджуватися шоколадом.

У кожного з нас є свій ритуал смакування шоколаду, як і його улюблений вид. Але експерти стверджують, що багато залежить від знання, як потрібно їсти той чи інший продукт. Наприклад, найкорисніша частина в авокадо розташована біля його шкірки.

Шоколаду це теж стосується, як повідомляють на Еxpress.co.uk. Мільйони людей їдять його неправильно. Вчена-дієтологиня Наталі Алібранді розповіла, що не потрібно їсти шоколад на ніч і часто.

Перше — це температура зберігання. У жодному разі не можна тримати шоколад у холодильнику, це його зіпсує. Оптимальна температура — 18 градусів. Величезне значення має час, коли ви їсте шоколад. Найсмачніший він буває об 11-й годині ранку. Какао містить кофеїн і цукор, що робить його добрим тонізувальним засобом перед обідом.

Ще експерти наполягають: шоколад не треба жувати, як робить більшість. Дозвольте йому повільно розтанути в роті, щоб усі смаки та аромати могли поступово розкритися.

Щодо кількості, то щоб насолодитися шоколадом, достатньо шість невеликих шматочків. Якщо зʼїсти його більше, це може призвести до меншого чуттєвого сприйняття.

Багато хто з нас ігнорує післясмак кожного шматочка. Потрібно почекати 10-15 хвилин — за цей час ми встигаємо насолодитися смаком.

І, звичайно, не потрібно їсти два різні види шоколаду одночасно. Наприклад, темний і білий. Ви не отримаєте задоволення.


https://shuba.life/articles/7203-miljoni-lyudej-nepravilno-yidyat-shokolad


bottom of page