top of page

Одноразові горнятка для кави після використання розпадаються на пил

7 січ. 2024 р.

Технологічна компанія GaeaStar, яка базується в Сан-Франциско та Берліні, створює надтонкі глиняні харчові ємності як альтернативу одноразовому пластику.

Розроблені за допомогою 3D-друку, глиняні контейнери, тарілки та горнятка виготовлені лише з трьох простих інгредієнтів – глини, води та солі.

Компанія називає глиняний посуд «геонейтральними», адже він створений з природних земних матеріалів і не залишає жодних шкідливих відходів, розпадаючись на пил. Після використання посуд можна просто розбити.

Засновник GaeaStar Санджив Манкотія надихнувся ідеєю виробництва біорозкладаних горняток у давньої індійської культури під час одного із візитів у країну свого походження.


НА СТВОРЕННЯ ГЛИНЯНОГО ГОРНЯТКА ЗА ДОПОМОГОЮ 3D-ПРИНТЕРУ ПОТРІБНО МЕНШЕ 30 СЕКУНД


“З нашими чашками ми створили абсолютно нову категорію в харчовій промисловості. Зазвичай у вас є одноразовий пластиковий стаканчик, який коштує кілька центів, і викидається після використання. Або ви купуєте за кілька доларів керамічну чашку, яка служить роками. Посередині нічого не було. Тепер ми створили унікальну посудину, яка забезпечує зручність фарфору та можливість екологічного одноразового використання”, – ділиться засновник GaeaStar.

Перша мікрофабрика GaeaStar була запущена в Берліні в 2022 році. Тут же вони провели свій перший pop-up і швидко розпродали 3500 виготовлених чашок. Після цього Манкотія наважився на повноцінний запуск і зараз його компанія виготовляє десятки тисяч ємностей на місяць, у тому числі, стакани для німецького магазину морозива Rosa Canina.

Завдяки фінансовому вливанню у $6,5 млн компанія також будує невелику фабрику в США, яка виготовлятиме мільйони чашок на рік.. https://newfood.media/category/tekhnolohii/


bottom of page