top of page

Полента: гарнір, який рятує у війну

14 трав. 2022 р.

Кожен воює на своєму фронті: волонтерство згуртувало як українців, так і небайдужих громадян по всьому світі: вони дають прихисток переселенцям, купують військове спорядження й харчові продукти, збирають кошти.

Українська торгова марка «Фабрика Поленти» також долучилася до загального руху: забезпечує райони, що потерпають від гуманітарної кризи, поживною їжею. Підприємство виробляє корисний смачний гарнір, який не потребує готування, — поленту.

Це відома італійська страва з кукурудзяної крупи. Якщо робити аналогію з нашими національними стравами, то пригадаймо банош або мамалигу, зазначають AgroPortal.ua у компанії.

Полента є продуктом першої необхідності там, де немає можливості готувати, – у містах і селах, що залишилися без світла й газу, на блокпостах. Гарнір придатний до вживання одразу після розпакування. Виготовлений із крохмалистого сорту польової кукурудзи, він містить багато складних вуглеводів, що довше перетравлюються, отже забезпечують енергією на тривалий час і дають відчуття більшої ситості.

Насичений клітковиною, мікроелементами та антиоксидантами, продукт покриває більшість потреб організму й захищає клітини від окисних пошкоджень. Не вимагає зберігання в холодильнику, що дуже важливо. Закрите пакування за температури від 0 до 25 ℃ не псується три місяці.

Фабрика поленти виготовляє й доставляє продукт як роздрібним мережам, так і волонтерам для наших захисників і населення, що має проблеми з харчами.

Проте сьогодні бізнес працює у надскладний час: більшість продуктових магазинів зачинені, інші зруйновані або до них неможливо дістатися, тому й виторгу компанії не мають.

ТМ «Фабрика Поленти» звертається до всіх небайдужих по допомогу коштами – на придбання сировини та пального, щоб можна було й надалі виготовляти поленту. Власники гарантують: 100 % коштів, що надійдуть на рахунок ТОВ «Вест ЕкоФудс Лімітед» (компанія-виробник), будуть використані на виробництво продуктів, які передадуть волонтерським організаціям для регіонів, що потерпають від гуманітарної катастрофи, та бійців територіальної оборони.

bottom of page