top of page

Продукти українських крафтярів об’єднали в неймовірну торбину

17 груд. 2022 р.

Онлайн-видання AgroPortal.ua за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні запустило платформу «Неймовірна крафтова торбина» на підтримку малих українських виробників.

Про це повідомляють організатори проєкту. «Платформа об’єднала абсолютно різних виробників крафтової продукції, які виготовляють продукт із душею. Вони не женуться за великим партіями та не поспішають відкривати експортні ринки. Вони просто сушать, варять, консервують, переганяють, чавлять, печуть, витримують та експериментують — роблять чесно свою роботу», — йдеться в повідомленні. Організатори акцентують, що крафтярі локалізують своє виробництво в селах. Так ближче до основного ресурсу — землі. Адже вони своїми руками вирощують продукцію, а потім її переробляють. І все для того, щоб споживачі могли не лише насолодитися неймовірним смаком, а й відчути атмосферу, в якій було вирощене те, що в упаковці.

Посольство Королівства Нідерландів в Україні: «Іноземців зазвичай приємно дивує гостинність українців. А в українських селах не тільки нагодують та почастують смаколиками, але й спакують торби з собою. Неймовірних сіл в Україні дуже багато, і кожне варте того, щоб познайомитися з ним ближче, тож обов’язково додавайте їх у свої туристичні маршрути Україною. І запрошуємо всіх спробувати на смак та підтримати місцеві крафтові виробництва своїми замовленнями.». Наразі «Неймовірна крафтова торбина» поєднала у собі продукти від 16 українських виробників. Серед них кооперативи, фермери та жителі неймовірних українських сіл. Реалізують свій продукт вони через Instagram, Facebook і навіть TikTok.

bottom of page