top of page

Про Новорічне вбрання жінок

22 січ. 2023 р.

У жінці ховається дивина, велика таємниця, велика життєва загадка, джерело усіх радостей і турбот.
Арне Гарборг, норверзький письменник

Наближається Новий 2023 рік. З цим святом пов’язані приємні турботи: прикрасити лісову красуню – ялинку, підготувати подарунки для сім’ї та близьких чи скласти вітальну онлайн – листівку і багато іншого.


Незважаючи на складнощі сьогодення, кожна господиня, по можливості, приготує щось смачненьке і порадує малечу домашніми смаколиками. Необхідно також приділити час і для себе, щоб жінка виглядала гарною, стильною, святковою і привабливою. За східним гороскопом до нас крокує рік Чорного Водяного Кролика або Кота. Ця тварина, як покровитель, вважається найщасливішою. Привітний Кролик цінує затишок, тому найкраще зустрічати свято у колі сім’ї та друзів. Готуватися до зустрічі нового року бажано заздалегідь. Головний колір одягу у наступному році – чорний. Одяг не повинний бути всипаний декоративними елементами. Новорічне вбрання – елегантне, не заважає рухатися, бо символ року Кролик полюбляє свободу у всьому.

Українські жінки здавна любили носити різноманітні прикраси: сережки, браслети, намисто, вироби з бісеру, металу, дерева, скла. Вони прикрашають і доповнюють вбрання. Найкращими на зустрічі 2023 року будуть прикраси зроблені з природних матеріалів. До прикладу, сережки, оздоблені дорогоцінним камінням, пасуватимуть до вечірнього вбрання, а до ділового – сережки – кільця. Доповнюють святковий образ браслети і масивні каблучки. Шанувальниці, які із задоволенням носять одяг з елементами національного стилю, можуть доповнювати своє новорічне вбрання різними прикрасами у етнічному та патріотичному стилі. У чому та як зустрічати Новий 2023 рік – вирішувати кожній жінці. Цьогорічне свято дозволяє обрати майже будь – який колір, фасон. Шановні жінки, головне, щоб вбрання вам подобалося, підкреслювало вашу індивідуальність і пасувало вам найбільше.

З Новим мирним 2023 роком!

bottom of page