top of page

Роботи краще розуміють смаки людей: Sony обіцяє інтелектуальну машину на кожну кухню

3 лют. 2024 р.

Нью-Йоркський стартап Analytical Flavour Systems (AFS) нещодавно взяв корпоративний інвестиційний раунд від Sony, яка наприкінці минулого року анонсувала спеціальний проект, орієнтований на розробку харчового інтелекту та технологій робототехніки.


Інвестиційна команда Sony вважає, що технологія AFS може допомогти їм досягти своєї мети — створити роботів-кухарів, які точно знають, що і як готувати.

«Після того, як ви запустите харчового робота, ви вже не знаєте, що люди хочуть їсти, що їм більше подобається, що не подобається», — говорить Джейсон Коен, генеральний директор AFS.

Але саме роботи майбутнього матимуть змогу точніше прогнозувати поєднання смакових вподобань споживачів, і робитимуть це значно краще, ніж люди.

«Споживачі поняття не мають, що їм подобається, а що ні — сказав Коен. — Вони не в змозі визначити, скажімо, чи хотіли б більше ванілі у своєму десерті».


МАЙБУТНЯ ЦІЛЬ ІННОВАЦІЙ SONY ПОЛЯГАЄ В ТОМУ, ЩОБ КУЛІНАРНІ РОБОТИ З’ЯВИЛИСЯ У КОЖНОМУ ДОМІ.


Робот-кухар, що допомагає готувати – це досить очевидно. Sony очікує дати ринку таку технологічну новинку, який може імітувати фізичні дії кухаря-людини, виконуючи всі операції від приготування до сервіровки страв.

https://newfood.media/2021/03/30/roboty-krashche-rozumiiut-smaky-liudey-sony-obitsiaie-intelektualnu-mashynu-na-kozhnu-kukhniu/


bottom of page