top of page

Розроблено літаючий квадроцикл для фермерів

19 лист. 2023 р.

Компанія Ryse Aero Technologies представила надлегкий електричний квадроцикл з вертикальним зльотом та посадкою (eVTOL).

Компанія Ryse Aero Technologies представила надлегкий електричний квадроцикл з вертикальним зльотом та посадкою (eVTOL).

Цей мегадрон розроблений, щоб зробити політ доступним для всіх, незалежно від рівня кваліфікації або сертифіката пілота.

Recon зроблений для сільськогосподарського сектору. Фермери можуть літати над своєю землею та використовувати його для розвідки врожаю та огляду своєї землі. Повітряний квадроцикл коштуватиме близько 150 000 євро.

Повітряний квадроцикл Recon приводиться в рух шістьма електродвигунами, гвинти з вуглецевими лопатями обертаються зі швидкістю 2000 об/хв. Шість електричних роторів використовують знімні акумуляторні блоки.

З повними батареями він може літати близько 25 хвилин із максимальною швидкістю 101 км/год. Система штучного інтелекту підтримує стійкість машини при зависанні навіть за дуже сильного вітру.

Тут наявний повітряний оптичний лідар ATV для обходу перешкод за допомогою лазера.

Ryse Aero Technologies стверджує, що за 45 хвилин навчання користувач може почати літати. Компанія вже дозволила фермерам випробувати літак. 2023 року планується побудувати 100 машин, а 2024 року — 1000.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на фермі мегадрон може замінити квадроцикл або позашляховик, і фермери можуть використовувати його для обльоту полів.

https://agropravda.com/news/novye-technologii/19490-rozrobleno-litajuchij-kvadrocikl-dlja-fermeriv


bottom of page