top of page

Створено корисні картопляні чипси, вони зі злаками

7 січ. 2024 р.

Кількість солі в них буде скорочено за рахунок зелені та інших спецій, а в складі є злаки та клітковина. Повідомляється, що цю закуску можна давати дітям.

Якщо казати про найпопулярнішу закуску по всіх континентах, то, швидше за все, це будуть чипси. До речі, для японських геймерів випущені спеціяльні чипси з великим вмістом скумбрії.

Смачно, але дуже сумнівно щодо користі для здоровʼя. Але авторитетні виробники намагаються задовольнити запити всіх. А саме — насолоджуватися улюбленими хрусткими слайсами та не турбується про зайву вагу, повідомляють Тhegrocer.co.uk.

Першою в цьому напрямку стала компанія Kellogg. Вона випустила чипси Pringles Multigrain, щоб задовольнити попит на закуски з корисним складом. У нових чипсах менше солі, є злаки, пшениця та ячмінь, і клітковина.

Кількість солі скорочено за рахунок зелені, спецій та натуральних смакових добавок. Усі пропорції чітко вивірені. Керівництво компанії-виробника обіцяє, що улюблений смак чипсів залишиться, а в якості бонусу — покупець отримає кориснішу перекуску.

Pringles Multigrain буде випущене в трьох смаках: барбекю, зі сметаною та чилі, з куркою та розмарином. Спочатку вони з'являться в Британії. Коли вони дійдуть до інших країн, не повідомляється.

https://shuba.life/articles/6300-u-britaniyi-vipustyat-korisni-kartoplyani-chipsi


bottom of page