top of page

Сімейні цінності – Родинні зв’язки

8 лист. 2016 р.

Сьогодні хотілось би розповісти про виставку, від якої одержали яскраві, теплі почуття і яку б радили, вам, наші друзі, подивитись. Виставка організована у рамках сімейного проекту «Сімейні цінності – Родинні зв’язки» у Музеї сучасного мистецтва України під назвою «Династія. 100 років у мистецтві».

У виставкових залах музею представлено полотна великої родини митців Петра Сльоти та Галини Зорі, родоначальників чотирьох поколінь художників.

У художній школі творчої пари, заснованої на любові, почутті  і красі, навчались майстерності, крім сотень учнів, і  рідні діти, які також стали професійними талановитими самобутніми  художниками, продовжувачами династії.  Їх роботи приваблюють щирістю,  красою, яскравими рішеннями, індивідуальністю. Кожному майстру дістався талант у спадок, кожний має своє бачення і розуміння світу і знайшов свій шлях  у мистецтві.

Можна підібрати слова і барви, щоб описати цю прекрасну виставку, але краще побачити її своїми очима. Особливо запрошуємо колег, які і самі мають різноманітні таланти, відійти на деякий час від книжкових полиць, каталогів, комп’ютерів і пройтись світлими, просторими залами.

Пропонуємо вашої увазі декілька картин із ста представлених, які  відібрано, беручи до уваги також тему  рубрики.

 Виставка триватиме з 20 жовтня по 20 листопада 2016 року.

Музей сучасного мистецтва України працює за адресою вул. Кирилівська (Фрунзе), 41,   м. Київ   з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка. Вхід вільний.


bottom of page