top of page

У аграріїв свій фронт

23 лист. 2022 р.

20 листопада День працівників сільського господарства України

В умовах повномасштабної війни аграрії не тільки захищають батьківщину, але й забезпечують продовольчу безпеку країни. Проведення посівної  і збору врожаю з ризиком для життя під ракетними обстрілами, заміновані земельні угіддя, підрив сільськогосподарської техніки, дефіцит палива, проблеми з логістикою ускладнили ситуацію в агропромисловому виробництві. Війна вдарила і по прибутках аграріїв. Відсутність повноцінної можливості виконання зернової угоди стало випробуванням не тільки для України. Під загрозою голоду опинилася деякі країни світу.

Збереження врожаю і боротьба хліб на нашому столі – це щоденний подвиг.

Вітаємо аграріїв з професійним святом! Дякуємо за любов до рідної землі, за надзусилля, які ви вкладаєте в свою працю. Бажаємо працівникам ланів і ферм міцного здоров’я, життєвої енергії, віри в найкращий результат своєї необхідної для всії праці. Родючої вам землі і мирного неба!.

 

До Дня працівників сільського господарства бібліотека розмістила матеріали в рубриках: «Презентація книги», «Добірка ДСТУ з сільськогосподарської продукції», «Цікаві новинки». «Дайджест періодичних онлайн видань».  Нові матеріали в інших рубриках сайту.

bottom of page