top of page

У Львові витримують сир у каві та вині та варять сирні наперстки з квітами

10 черв. 2023 р.

“Сирні мандри” з’явилися у 2012 році. Тоді сироварню заснували два офісних співробітника, які мали досвід роботи у комерції та маркетингу у великих українських компаніях.
Зараз сироварня має кілька крамниць у Львові та продовжує розвивати культуру справжніх ремісничих сирів.

У розпал сезону козиного молока цього року “Сирні мандри” встигли зварити Капру.

“Сформовані голови занурили в українське сухе вино з винограду сорту Мерло і витримували в діжах. А потім відправили на дозрівання у камеру. У результаті отримали напівтердий сир з неймовірною ароматикою та скоринкою гранатового кольору. Пахне вином та виноградом”, – діляться виробники.

Інша ексклюзивна пропозиція – кавовий чеддер. Виготовляючи цей сир, за основу сировари взяли рецептуру англійського чеддеру та додали до нього львівського колориту – мелені кавові зерна.

Сир дозріває у камері 45 днів, а до того чеддеризоване сирне зерно витримують у кавовому розчині. Потім пресують і зовні теж натирають меленою кавою.

Цікавий та оригінальний у форматі перекусу на ходу – сирні гудзики. Це своєрідні сирні мініатюри у формі наперстків.

“Гудзики – сир ручної роботи. Кожен буквально зроблений руками наших сироварів: спочатку ми варимо крем-сир з коров‘ячого молока, потім заповнюємо ним форми і через деякий час виймаємо. Витримуємо у камері від 2-х місяців. За час дозрівання вони зменшуються у розмірі у 2 рази”, – розповідають у сироварні.

Зовні гудзики покривають додатками, щоб на виході отримати 3 смаки: класичні (жовті), з квітами Аннато (помаранчеві) та з золою фруктових дерев (сірі).

https://newfood.media/2022/09/28/u-lvovi-vytrymuiut-syr-u-kavi-ta-vyni-ta-variat-syrni-naperstky-z-kvitamy/

 

bottom of page