top of page

Фермери створили молоко для покращення розуму

27 січ. 2024 р.

Organic Valley, найбільший в Америці органічний молочний кооператив, випустив унікальне молоко New Organic Valley Family First, додавши туди “яскравий” інгредієнт.

Молоко містить стандартних 12 основних поживних речовин, як і інша лінійка продуктів Organic Valley. Щоб зробити його більш корисним, виробник додав у напій DHA Omega 3 – для підтримки здоров’я мозку та підвищення розумового потенціалу. 


МОЛОКО МОЖНА ВЖИВАТИ ЛЮДЯМ БУДЬ-ЯКОГО ВІКУ


Його доять від “щасливих та здорових корів”, які випасаються на невеликих сімейних фермах, що входять до кооперативу Organic Valley.

Фермери спираються на дослідження 2019 року, опубліковане Національним інститутом охорони здоров’я США. В ньому йдеться, що американці всіх вікових груп не дотримуються рекомендованої добової норми споживання омега-3.

Згідно з іншим дослідженням, опублікованим NIH, омега-3 жирні кислоти також позитивно впливають на когнітивні функції.


НОВА ЛІНІЯ ОРГАНІЧНОГО МОЛОКА МІСТИТЬ 50 МГ DHA OMEGA 3 НА ПОРЦІЮ


«Organic Valley Family First таке ж свіже і смачне, як і інше наше органічне молоко, але має додаткові переваги», — ділиться Жаклін Кардін, головний бренд-офіс Organic Valley. 

Вона також додала, що молоко на фермах кооперативу – органічне, і виробляється без антибіотиків, синтетичних гормонів, токсичних пестицидів чи ГМО. 

Нагадаємо, раніше нідерландська компанія Vivici, що базується в інноваційному біотехнологічному кампусі у м. Делфт, та бостонська Ginkgo Bioworks залучили штучний інтелект для розробки молока майбутнього. Очікується, що воно матиме кращі характеристики, ніж природне тваринне молоко.

https://newfood.media/2024/01/24/fermery-stvoryly-moloko-dlia-pokrashchennia-rozumu/


bottom of page