top of page

Шоколад для сну, спокою та енергії — розробник поєднав ліки та ласощі

4 лют. 2024 р.

Американська компанія Good Day Chocolate створила шоколадні ласощі для сну, спокою та енергії.

КОМПАНІЯ ПОЄДНУЄ ІНГРЕДІЄНТИ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО РІВНЯ З ШОКОЛАДОМ, ЯКИЙ ДОПОМАГАЄ ЇМ КРАЩЕ ЗАСВОЮВАТИСЯ


Сімеон Марголіс, головний операційний директор і співзасновник Good Day Chocolate, розповідає, що все починалося з того, аби стимулювати дітей приймати ліки.

«Концепція зародилась у медичній практиці, коли мій колишній партнер почав давати дітям ліки для оніміння горла до та після тонзилектомії у формі льодяника», – ділиться він.

Ця ідея солодкого, приємного, але не менш функціонального льодяника була основою, з якого виріс Good Day Chocolate. Льодяники перетворилися на карамель, потім на шоколадні плитки та мінішоколадки. Зрештою компанія зупинилася на маленьких порціях шоколаду у вигляді цукерок.


ТАКІ ЛІКИ ЇСТИ СМАЧНІШЕ ТА ПРИЄМНІШЕ, ГОВОРИТЬ МАРГОЛІС


Good Day Chocolate зосереджується на сферах, які Марголіс називає «станами потреби» — де людям потрібно щось, щоб заснути, заспокоїтися чи отримати більше енергії.

Основні функціональні інгредієнти — мелатонін, кофеїн і теанін — «краще засвоюються в організмі з шоколадом, ніж, наприклад, у вигляді гумки», говорять розробники. Хоча з шоколадом працювати трохи важче і дорого. 

«Я провів ціле літо, намагаючись зрозуміти, як додати кофеїн у шоколад і залишити його приємним на смак, — розповідає Марголіс. — Кофеїн дуже гіркий, і коли ви поєднуєте його з шоколадом, це смакує жахливо».

https://newfood.media/2024/01/29/shokolad-dlia-snu-spokoiu-ta-enerhii-rozrobnyk-poiednav-liky-ta-lasoshchi/


bottom of page