top of page

ЇСТІВНІ ЗАМКИ, ЗВІРІ ТА КВІТИ: ВОЛИНСЬКА КОНДИТЕРКА ВИГОТОВЛЯЄ СОЛОДКІ 3D-СКУЛЬПТУРИ

5 трав. 2024 р.

Волинянка Ольга Кінах, яка виховує трьох дітей, облаштувала на власній кухні кондитерську майстерню. Жінка виготовляє реалістичні 3D-торти та солодощі.

Серед робіт майстрині – їстівні замки, автомобілі, фотоапарати, звірі та квіти. Деякі її скульптури з тіста важать до пів сотні кілограмів. Найменші тістечка – 200 грамів.

Жінка розповіла Суспільному, що кулінарним мистецтвом зацікавилася, перебуваючи у декретній відпустці.

«У мене тато був художником, в молодості малював картини. І мені теж це вміння трохи передалося, любила малювати в школі. І цікаво було, чи вийде у мене щось візуалізувати», – розповіла майстриня.

Ольга Кінах каже, що почала працювати з підручними приладами та інструментами, професійне кухонне приладдя купує поступово, на вторговані від продажу солодощів гроші.

У кожній роботі, зазначає жінка, намагається досягти реалістичності. Класичний торт може зготувати за кілька годин. Декор для солодкої скульптури забирає 3-4 дні.

Услід за старшою, освоює кондитерське мистецтво й молодша сестра Ольги. «Я навчилась багато вже чого робити. Наша сім’я пишається Олею, бо вона справді талановитий кондитер, такі витвори робить», – каже Тетяна Гальон.

Кожна їстівна скульптура щоразу виходить різна, розповідає майстриня. Інколи всередині печиво, найчастіше ж – торт, на кухні часто експериментує.

«Фантазії є де розігратися. Різні прослойки є, найчастіше використовую бісквітні коржі, бісквітів є надзвичайно багато, від класичних ванільно-шоколадних, горіхових, і з базиліком, і м’ятні, й лимонні, і з цитрусовими», – перелічує кондитерка.

Солодощі жінка часто виконує на замовлення, або ж експериментує і втілює у життя власні задуми та ідеї майбутніх скульптур та тістечок. 

https://www.volynnews.com/news/all/stivni-zamky-zviri-ta-kvity-volynska-kondyterka-vyhotovliaye-solodki-3D-skulptury/


bottom of page