top of page

4000 ПАКЕТІВ СУХИХ НАБОРІВ – ЦЕ 24 000 ПОРЦІЙ АБО 14 000 ЛІТРІВ ГОТОВОЇ СТРАВИ

24 черв. 2023 р.

Серед наборів – борщі, горохові та грибні супи, бограчі.

Також військовим відправили 40 кг яблучних, апельсинових та мандаринових чіпсів, звітує компанія. Пакет сухого борщу на 5 порцій важить всього 330 г. На його виготовлення йде 2 кг свіжих продуктів. Термін зберігання сухого борщу – 1 рік. Завдяки технології інфрачервоного сушіння у страві зберігаються вітаміни, мікроелементи та смакові властивості готового борщу чи супу.

У склад борщу входить  картопля, свиняча шинка, червоний буряк, морква, капуста,цибуля, часник, томат, а також сіль, цукор, перець, лавровий лист та оцет.

Готову страву із сухого набору можна отримати за 15-20 хвилин. Для цього у «Фрут банк» уже зробили усі підготовчі етапи – помили овочі, почистили, нарізали, а м‘ясо і картоплю зварили, висушили і запакували по 1, 2, 5 порцій. Лишається лише 5 хв проварити вмістиме пакета і дати 10-15 хвилин настоятися готовій страві.

Окрім забезпечення військових, сухі страви «Фрут банк» доступні для всіх бажаючих. Їх можна замовити онлайн або придбати в роздрібних магазинах.

https://newfood.media/2023/06/19/lviv-iany-stvoryly-unikalnyy-sukhyy-borshch-ta-bohach-24-tysiachi-portsiy-vidpravyly-viyskovym/

 

bottom of page