top of page

Amazon створює розумний холодильник, який перевіряє придатність їжі і поповнює запаси

12 серп. 2023 р.

Amazon створює холодильник, який би використовував машинний зір та інші передові технології
для моніторингу продуктів харчування всередині, сповіщав про закінчення терміну придатності та
автоматично замовляв і поповнював товари через інтернет-магазин Amazon.

Ініціативу під назвою Project Pulse очолює відділ фізичного магазину компанії – та сама група, яка розробила Amazon Go (міні-супермаркети, де є полиці з товарами, але немає кас та касирів).

Допомагають у реалізації проєкту апаратна команда з Каліфорнії, яка розробила смарт-динамік Echo, та відділ продуктових магазинів Amazon.


ПАТЕНТИ НА «РОЗУМНИЙ» ХОЛОДИЛЬНИК AMAZON ПОДАВАЛА НА РЕЄСТРАЦІЮ ЩЕ У 2017 РОЦІ


Перший описував холодильник, який використовує машинний зір для виявлення зіпсованих продуктів, а другий – холодильник з «електронним носом».

Перша заявка на патент, подана 14 вересня цього року, називається «Холодильник з виявленням зіпсованих продуктів на основі зображення». Вона передбачає використання внутрішніх камер для виявлення зіпсованої їжі. Система буде використовувати як інфрачервону, так і камери видимого спектру для виявлення іжі, яка вже псується, а потім надішле попередження на мобільний пристрій.

Звичайно, Amazon подає безліч патентних заявок. Але на відміну від багатьох інших компаній це – не для «для галочки». Якщо компанія розуміє, що може створити новий продукт і підняти ринок – зазвичай вона це робить.

Нагадаємо, раніше компанія Samsung анонсувала шосте покоління свого флагманського смарт-холодильника Family Hub. Він будить власника і сам замовляє продукти.

https://newfood.media/2021/10/10/amazon-stvoriuie-rozumnyy-kholodylnyk-iakyy-pereviriaie-prydatnist-izhi-i-popovniuie-zapasy/


bottom of page